به لطف خدا و عنایت اهل بیت(ع) و شهدا و پس از همکاری صادقانه مدیرعامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل با شرکت سرمایه گذاری هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ، شرکت سرمایه گذاری و توسعه پارس نتاس نیز به جمع همراهان این موسسه پیوست.

شایان ذکر است که شرکت سرمایه گذاری و توسعه پارس نتاس متشکل از سهامدارانی چون بانک ایران زمین ، موسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین (ع) و ... می باشد.

موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل ضمن خوش آمدگویی به حضور این شرکت سرمایه گذاری در جمع همراهان موسسه و آرزوی موفقیت برای مدیران ارجمند شرکت بر آن است تا با انجام دقیق وظایف محوله منجمله تنظیم صورتجلسات تغییرات شرکت و انجام مشاوره در این زمینه گامی کوچک در راستای اهداف و آرمانهای بلند شرکت سرمایه گذاری و توسعه پارس نتاس بردارد.

موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل در چارچوب قانون تجارت همواره بر این شعار خویش پایبند است که :

شدن را با ما تجربه کنید.

نظرات (0) کلیک ها: 616

حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده ، پاک کننده ، بهداشتی ، سلولزی و ماشین آلات وابسته

 

با افتتاح بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده ، پاک کننده ، بهداشتی ، سلولزی و ماشین آلات وابسته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران و با دعوت رسمی مدیرعامل شرکت صنایع آرایشی – بهداشتی کادوس از رئیس هیات و مدیرعامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی ، ایشان بهمراه تنی چند از همکاران موسسه از نمایشگاه دیدن کرده و طی نشست صمیمانه ای با مهندس ناصر علیزاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت صنایع آرایشی بهداشتی کادوس از روند برگزاری نمایشگاه مطلع گردیدند.

پس از این نشست ، علی اصغر حسین زاده فر با حضور در غرفه های شرکت های هیدروفیل شمال ، ستاره درخشان مهرآسا و جمیل با مدیران عامل شرکت های مذکور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مدیریت موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل ضمن آرزوی موفقیت برای این عزیزان، از زحمات برگزارکنندگان نمایشگاه تقدیر و تشکر بعمل می آورد.

 

 

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 567

طی نشست صمیمانه مدیرعامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل با جناب آقای مهندس قائم موهبتی ـ مدیرعامل ـ محترم شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران (سهامی خاص) و بررسی چگونگی راهکارهای ثبت صورتجلسات آن ، شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران نیز به جمع همراهان موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل پیوست و افتخاری دیگر برای این موسسه رقم خورده است.

 

این شرکت که جمعیت هلال احمر ایران ، شرکت کشت و صنعت فرآوری گیاهان دارویی و . . . از جمله سهامداران آن می باشند یکی از شرکتهای بزرگ سرمایه گذاری فعال در کشور می باشد.

 

مدیریت موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی دست اندرکاران شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران امید آن دارد که با ارائه خدماتی ارزنده و در خور شان دو شخصیت حقوقی گامی موثر در عرصه خدمات رسانی به این شرکت معظم برداشته و پس از در نظر گرفتن رضایت خداوند متعال ، نزد صاحبان سهام و مدیران شرکت نیز سربلند بیرون آید.

 

نظرات (0) کلیک ها: 509

 

 

قابل توجه همراهان همیشگی موسسه حقوقی و داوری بین المللی مستدل:

 

شرکت صنایع آرایشی و بهداشتی فراز بهداشت و شرکت صنایع آرایشی و بهداشتی کادوس به جمع همراهان و مشتریان موسسه پیوستند.

 

ضمن آرزوی موفقیت برای مدیران ارجمند این دو شرکت ، امیداواریم که بتوانیم همراه و مشاوری شایسته در جهت انجام امور محوله از سوی این عزیزان باشیم.

 

نظرات (0) کلیک ها: 518